Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА

Інше

Перелік ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами стосовно яких винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 роківПро внесення змін до Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 

«Про затвердження Переліку природоохоронних заходів на 2017 рік, що фінансуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища»


Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо декларування, роз’яснення, порядкиПро оголошення нововиявлених територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Київської області (6 обєктів)Про оголошення нововиявлених територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території Київської області (4 об’єкта)


Декларації керівництва
Проект рішення Київської обласної ради VIІ скликанняРішення “Про затвердження регіональної схеми екологічної мережі Київської області”
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Департаменту екології та природних ресурсів
12 листопада 2013 року №50-одПереможці конкурсу 2014 року

Відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152, на виконання розпорядження Голови Київської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2014 року «Про організацію проведення у 2014 році у місцевих органах виконавчої влади Київської області першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» протягом квітня 2014 року в Департаменті екології та природних ресурсів проведено І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь 4 державні службовці.

За результатами 3 етапів проведення Конкурсу Переможцями І туру Конкурсу в Департаменті екології та природних ресурсів в номінаціях визнано:

  • “Кращий керівник” – С.М. Мисюру – начальника відділу інформаційного забезпечення, економіки природокористування та зв’язків з громадськістю Управління регулювання стану навколишнього природного середовища;
  • “Кращий спеціаліст” – Р.О. Корецьку – головного спеціаліста відділу визначення ступеня екологічного ризику та безпеки життєдіяльності Управління екологічної безпеки.

Лауреатами Конкурсу І туру Конкурсу в Департаменті екології та природних ресурсів в номінаціях визнано:

  • “Кращий керівник” – О.В. Прокопенка – начальника відділу забезпечення та регулювання земельних відносин управління регулювання стану навколишнього природного середовища;
  • “Кращий спеціаліст” – С.С. Мовчана – головного спеціаліста відділу забезпечення та регулювання земельних відносин Управління регулювання стану навколишнього природного середовища.

Підготовлено та направлено матеріали для участі переможців І туру в ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».


«Кращий державний службовець»

Наказ про затвердження персонального складу Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»