Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА

Новини

1

МАСШТАБНА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ – «ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР»

13 квітня 2017 року працівниками департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації за ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана взято участь у масштабній екологічній акції «Чистий четвер» на території с. Лісники Києво-Святошинського.

З метою реалізації заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, упорядкування територій населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, примноження зелених насаджень у містах та інших населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, в рамках проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів та згідно з дорученням голови Київської облдержадміністрації від 04.04.2017 № 23-1 в усіх населених пунктах Київщини 13 квітня пройде масштабна акція «Чистий четверг».

Ми всі одержуємо унікальний шанс не словах, а конкретними справами довести, що здатні навести порядок і лад на території Київщини. Мове йде не тільки про прибирання території, а й стосовно приведення в належний санітарний та естетичний стан парків, скверів, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту, упорядкування об’єктів культурної спадщини, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань.

Підтримала екологічну акцію й громадська організація «Let’s do it, Ukraine!» на чолі з президентом Юлією Мархель та обласним координатором Київщини Беллою Шевченко.

2 3 4