Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА

Новини

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, щороку відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Детальніше »

Детальніше »
sssss_3CG1

Про зміну дозвільного органу в частині видачі дозволів на спеціальне водокористування

Департамент екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації повідомляє, що Законом України від 07.02.2017 №1830-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо регулювання відносин, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» змінено дозвільний орган, який буде видавати дозволи на спеціальне водокористування.

     З 04.06.2017 статус дозвільного органу з видачі дозволів на спеціальне водокористування належить територіальному органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства. Детальніше »

Детальніше »

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗУ «ПРО ОЦІНКУ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ» (ОВД)

Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про оцінку впливу на довкілля”, який був доопрацьований Верховною Радою з урахуванням пропозицій Глави держави.

Згідно з новим законом, встановлюються правові та нормативні критерії оцінки впливу на довкілля. Закон сформований відповідно до зобов’язань, які взяла на себе Україна у рамках Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті та Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля.

«Це справді початок нової екологічної політики в Україні.  Ще раз дякую Президенту, народним депутатам, всій екологічній спільноті. Гідний приклад справді європейської спільноти», – прокоментував Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Детальніше »

Детальніше »

ОСТАП СЕМЕРАК: ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИША

Сьогодні, 5 червня, у всьому світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Користуючись нагодою, хотів би подякувати всім, хто докладає зусиль для збереження навколишнього природного середовища в Україні.

Насправді Ви є прикладом для наслідування і робите безцінний внесок для становлення та збереження нашої спільної Батьківщини. Бо ж Україна не обмежується окресленими на мапі кордонами і системою географічних координат. Україна – це також безкраї простори, унікальні ландшафти, високі гори, полонини, стрімкі річки, струмки та прозорі озера. Детальніше »

Детальніше »