Департамент екології та природних ресурсів Київської ОДА

Новини

dd3cf720cec3

ОСТАП СЕМЕРАК: «УХВАЛЕННЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОГО ЗАКОНУ «ПРО ОЦІНКУ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ» ВПЕРШЕ В РЕАЛІЯХ УКРАЇНИ ЗОБОВ’ЯЖЕ БІЗНЕС БУТИ ЕКОЛОГІЧНО ВІДПОВІДАЛЬНИМ»

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак переконаний, що, ухваливши законопроект 2009 а-д «Про оцінку впливу на довкілля», парламент підтримав запровадження в Україні прогресивної європейської моделі екологічної оцінки. Про це він заявив сьогодні, виступаючи на засіданні Верховної Ради України.

«Підготовка цього законопроекту є гарним прикладом співпраці всіх фракцій українського парламенту та Уряду. Прийняття цього законопроекту дало можливість нам втілити прогресивну, оновлену та проєвропейську модель оцінки впливу на довкілля та виконати Директиви ЄС», – підкреслив Остап Семерак.

Нагадаємо,що це вже не перша спроба прийняття українським парламентом цих законопроектів. Минулого року законопроект був прийнятий Верховною Радою, але пізніше повернутий із зауваженнями Президента України. Після узгодження та доопрацювання законопроект знову було винесено на розгляд парламенту. Детальніше »

Детальніше »

ОСТАП СЕМЕРАК: «ПЕРЕД НАМИ ЧІТКЕ ЗАВДАННЯ – ПОШИРИТИ ЄВРОПЕЙСЬКУ МОДЕЛЬ СЕО НА МІСЦЕВІ ПРОГРАМИ ТА ПРОЕКТИ»

На вечірньому засіданні парламенту, 23 травня,  депутати розглянули законопроект «Про стратегічну екологічну оцінку» (новий реєстрац. №6106) та ухвалили його за основу.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час виступу на засіданні Верховної Ради України наголосив на важливості ухвалення цього законопроекту  з точки зору міжнародних зобов’язань України, а також  формування нової внутрішньої  екологічної політики. Детальніше »

Детальніше »
БІОРІЗНОМАНІТТЯ

22 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БІОРІЗНОМАНІТТЯ

22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття. День було проголошено з метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття на честь прийняття 22 травня 1992 року тексту
Конвенції про біорізноманіття.

Слід також зазначити, що період з 2011 по 2020 роки
Генеральною асамблеєю ООН проголошено Декадою ООН з біорізноманіття. Головною ціллю декади є сприяння реалізації Стратегічного плану зі збереження і сталого використання біорізноманіття на 2011-2020 роки та Цільових задач Айті, прийнятих під час Десятої наради Конференції Сторін Конвенції про біорізноманіття (м. Нагоя, Японія, 2010). Детальніше »

Детальніше »
Центральне фото

День вишиванки!

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації долучився до святкування Дня вишиванки.

День вишиванки — свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято відзначається щороку в третій четвер травня. Цьогоріч воно припало на 18 травня. Детальніше »

Детальніше »
IMG_2246

НА ЗАСІДАННІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ПОЛІГОНУ ТПВ С. ТАРАСІВКА

У середу, 17 травня, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олександр Савченко провів позачергове виїзне засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання відбулося в приміщенні адмінбудівлі сільської ради с. Крюківщина Києво-Святошинського району.

Під час засідання, за участю громадських активістів було розглянуто питання щодо запобігання виникнення надзвичайної ситуації на полігоні твердих побутових відходів в с. Тарасівка Києво-Святошинського району, зокрема ситуацію, яка склалася у зв’язку з бурінням ТОВ «Біогаз енерджи» свердловин на території полігону. Детальніше »

Детальніше »